1325-682J
pregled izdelka
Številka dela: 1325-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 143MA 2.8 OHM TH
Podatkovni listi: 1325-682J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1325-682J
Številka dela 1325-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 143MA 2.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21803 pcs Podatkovni list 1325-682J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Ščitenje Shielded Serija 1325
Ocene - Q @ Frek 55 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1325-682J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 49MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Molded Inductor 143mA 2.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max
Trenutna ocena 143mA Tok - nasičenost 143mA
Podobni izdelki
1325-681J
1325-681J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 450MA 280 MOHM