1325-474J
pregled izdelka
Številka dela: 1325-474J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 48MA 24 OHM TH
Podatkovni listi: 1325-474J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1325-474J
Številka dela 1325-474J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 48MA 24 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 20543 pcs Podatkovni list 1325-474J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Ščitenje Shielded Serija 1325
Ocene - Q @ Frek 38 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1325-474J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 6MHz
natančen opis 470µH Shielded Molded Inductor 48mA 24 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 24 Ohm Max
Trenutna ocena 48mA Tok - nasičenost 31mA
Podobni izdelki
1325-472K
1325-472K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 178MA 1.8 OHM TH
Na zalogi: 28491 pcs
Prenesi: 1325-472K.pdf
RFQ
1325-472J
1325-472J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 19142 pcs
Prenesi: 1325-472J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 5.6UH 169MA 2 OHM TH
Prenesi: 1325-562J.pdf
Opis: FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH
Prenesi: 1325-473K.pdf
Opis: FIXED IND 470NH 500MA 230 MOHM
Opis: FIXED IND 470UH 48MA 24 OHM TH
1325-5
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: BANANA PLUG DIY GREEN
Prenesi: 1325-5.pdf
Opis: FIXED IND 560NH 470MA 260 MOHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%