1325-271J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1325-271J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 565MA 180 MOHM
Podatkovni listi: 1325-271J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1325-271J
Številka dela 1325-271J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 565MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22917 pcs Podatkovni list 1325-271J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Ščitenje Shielded Serija 1325
Ocene - Q @ Frek 46 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1325-271J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 270MHz
natančen opis 270nH Shielded Molded Inductor 565mA 180 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 565mA Tok - nasičenost 565mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1325-223J
1325-223J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 112MA 4.6 OHM TH
Na zalogi: 20021 pcs
Prenesi: 1325-223J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 219MA 1.2 OHM TH
Na zalogi: 20982 pcs
Prenesi: 1325-222J.pdf
RFQ
1325-271K
1325-271K
Opis: FIXED IND 270NH 565MA 180 MOHM
Prenesi: 1325-271K.pdf
Opis: FIXED IND 270UH 68MA 12 OHM TH
Prenesi: 1325-223K.pdf
Opis: FIXED IND 27UH 105MA 5.2 OHM TH
Opis: FIXED IND 2.7UH 210MA 1.3 OHM TH
Opis: FIXED IND 220UH 70MA 11 OHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%