1325-182J
pregled izdelka
Številka dela: 1325-182J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 239MA 1 OHM TH
Podatkovni listi: 1325-182J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1325-182J
Številka dela 1325-182J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 239MA 1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18705 pcs Podatkovni list 1325-182J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Ščitenje Shielded Serija 1325
Ocene - Q @ Frek 43 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1325-182J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 95MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Molded Inductor 239mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 239mA Tok - nasičenost 239mA
Podobni izdelki
1325-154J
1325-154J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 85MA 7.9 OHM TH
Na zalogi: 23210 pcs
Prenesi: 1325-154J.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 75MA 9.4 OHM TH
Na zalogi: 20405 pcs
Prenesi: 1325-184J.pdf
RFQ
1325-154K
1325-154K
Prenesi: 1325-154K.pdf
1325-2
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: PLUG BANA SOLDRLSS NCKL RED
Prenesi: 1325-2.pdf
Prenesi: 1325-184K.pdf
Opis: FIXED IND 180NH 640MA 140 MOHM
Opis: FIXED IND 18UH 112MA 4.6 OHM TH
Opis: FIXED IND 1.8UH 239MA 1 OHM TH
Opis: FIXED IND 15UH 123MA 3.8 OHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%