1210R-682J
API DelevanAPI Delevan
1210R-682J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: 1210R-682J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-682J
Številka dela 1210R-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42190 pcs Podatkovni list 1210R-682J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena DN42070JCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 321mA 1.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 321mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210R-682H
1210R-682H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 321MA 1.8 OHM
Na zalogi: 89226 pcs
Prenesi: 1210R-682H.pdf
RFQ
1210R-682F
1210R-682F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 50840 pcs
Prenesi: 1210R-682F.pdf
RFQ
1210R-682K
1210R-682K