1210R-473F
API DelevanAPI Delevan
1210R-473F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-473F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
Podatkovni listi: 1210R-473F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-473F
Številka dela 1210R-473F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51335 pcs Podatkovni list 1210R-473F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-473F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 13MHz
natančen opis 47µH Unshielded Inductor 163mA 7 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max
Trenutna ocena 163mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210R-473K
1210R-473K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
Na zalogi: 131200 pcs
Prenesi: 1210R-473K.pdf
RFQ
1210R-472G
1210R-472G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Na zalogi: 55093 pcs
Prenesi: 1210R-472G.pdf
RFQ
1210R-471K
1210R-471K
Opis: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
Prenesi: 1210R-471K.pdf
1210R-472J
1210R-472J
Prenesi: 1210R-472J.pdf
1210R-472F
1210R-472F
Prenesi: 1210R-472F.pdf
1210R-560K
1210R-560K
Opis: FIXED IND 56NH 606MA 330 MOHM
Prenesi: 1210R-560K.pdf
1210R-472H
1210R-472H
Prenesi: 1210R-472H.pdf
1210R-473J
1210R-473J
Prenesi: 1210R-473J.pdf
1210R-472K
1210R-472K