1210R-391F
API DelevanAPI Delevan
1210R-391F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-391F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 1210R-391F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-391F
Številka dela 1210R-391F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44003 pcs Podatkovni list 1210R-391F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-391F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 390nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 390nH Unshielded Inductor 679mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 679mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210R-391H
1210R-391H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
Na zalogi: 80758 pcs
Prenesi: 1210R-391H.pdf
RFQ
1210R-333H
1210R-333H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Na zalogi: 90756 pcs
Prenesi: 1210R-333H.pdf
RFQ
1210R-391K
1210R-391K