1210R-271G
API DelevanAPI Delevan
1210R-271G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-271G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 759MA 360 MOHM
Podatkovni listi: 1210R-271G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-271G
Številka dela 1210R-271G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 759MA 360 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48937 pcs Podatkovni list 1210R-271G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-271G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 320MHz
natančen opis 270nH Unshielded Inductor 759mA 360 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Trenutna ocena 759mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210R-272H
1210R-272H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1 OHM
Na zalogi: 85794 pcs
Prenesi: 1210R-272H.pdf
RFQ
1210R-271K
1210R-271K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 759MA 360 MOHM
Na zalogi: 116686 pcs
Prenesi: 1210R-271K.pdf
RFQ
1210R-270K
1210R-270K
Opis: FIXED IND 27NH 743MA 220 MOHM