1210R-104F
API DelevanAPI Delevan
1210R-104F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-104F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
Podatkovni listi: 1210R-104F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-104F
Številka dela 1210R-104F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51562 pcs Podatkovni list 1210R-104F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-104F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 120mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210R-103F
1210R-103F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD
Na zalogi: 56419 pcs
Prenesi: 1210R-103F.pdf
RFQ
1210R-104H
1210R-104H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
Na zalogi: 84849 pcs
Prenesi: 1210R-104H.pdf
RFQ
1210R-120K
1210R-120K
Opis: FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
Prenesi: 1210R-120K.pdf
1210R-103K
1210R-103K
Prenesi: 1210R-103K.pdf
1210R-104G
1210R-104G
Prenesi: 1210R-104G.pdf
1210R-120J
1210R-120J
Prenesi: 1210R-120J.pdf
1210R-104K
1210R-104K