1210R-102F
API DelevanAPI Delevan
1210R-102F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-102F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 515MA 700 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1210R-102F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-102F
Številka dela 1210R-102F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 515MA 700 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49458 pcs Podatkovni list 1210R-102F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-102F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 120MHz
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 515mA 700 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Trenutna ocena 515mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210R-100K
1210R-100K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10NH 966MA 130 MOHM