1210R-082J
API DelevanAPI Delevan
1210R-082J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-082J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
Podatkovni listi: 1210R-082J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-082J
Številka dela 1210R-082J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159107 pcs Podatkovni list 1210R-082J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-082J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 8.2nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 2.7GHz
natančen opis 8.2nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.562A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210R-056J
1210R-056J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 130213 pcs
Prenesi: 1210R-056J.pdf
RFQ
1210R-100K
1210R-100K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10NH 966MA 130 MOHM