1210R-022M
API DelevanAPI Delevan
1210R-022M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-022M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
Podatkovni listi: 1210R-022M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-022M
Številka dela 1210R-022M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159364 pcs Podatkovni list 1210R-022M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-022M TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 2.2nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 2.7GHz
natančen opis 2.2nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.562A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210R-027M
1210R-027M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 134746 pcs
Prenesi: 1210R-027M.pdf
RFQ
1210R-033M
1210R-033M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 128849 pcs
Prenesi: 1210R-033M.pdf
RFQ
1210R-018K
1210R-018K
Opis: FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1210R-018K.pdf
1210R-027J
1210R-027J
Prenesi: 1210R-027J.pdf
1210R-033K
1210R-033K
Prenesi: 1210R-033K.pdf
1210R-022K
1210R-022K
Opis: FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM