1210-680J
API DelevanAPI Delevan
1210-680J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-680J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 580MA 360 MOHM
Podatkovni listi: 1210-680J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-680J
Številka dela 1210-680J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 580MA 360 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 110390 pcs Podatkovni list 1210-680J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-680J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 68nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 700MHz
natančen opis 68nH Unshielded Inductor 580mA 360 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Trenutna ocena 580mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210-563H
1210-563H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 152MA 8 OHM SMD
Na zalogi: 95011 pcs
Prenesi: 1210-563H.pdf
RFQ
1210-681F
1210-681F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 588MA 600 MOHM
Na zalogi: 42554 pcs
Prenesi: 1210-681F.pdf
RFQ
1210-563K
1210-563K
Prenesi: 1210-563K.pdf
1210-563G
1210-563G
Prenesi: 1210-563G.pdf
Prenesi: 1210-563F.pdf
Opis: FIXED IND 68NH 580MA 360 MOHM
Prenesi: 1210-680K.pdf
Opis: FIXED IND 5.6UH 341MA 1.6 OHM