1210-472H
API DelevanAPI Delevan
1210-472H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-472H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Podatkovni listi: 1210-472H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-472H
Številka dela 1210-472H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 84806 pcs Podatkovni list 1210-472H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-472H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 352mA 1.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Trenutna ocena 352mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210-473H
1210-473H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
Na zalogi: 88715 pcs
Prenesi: 1210-473H.pdf
RFQ
1210-472K
1210-472K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Na zalogi: 95631 pcs
Prenesi: 1210-472K.pdf
RFQ
1210-472G
1210-472G
Prenesi: 1210-472G.pdf
1210-472F
1210-472F
Prenesi: 1210-472F.pdf
Opis: FIXED IND 470NH 644MA 500 MOHM
Prenesi: 1210-471K.pdf
Prenesi: 1210-473F.pdf
1210-473J
1210-473J
Prenesi: 1210-473J.pdf
Prenesi: 1210-472J.pdf
Prenesi: 1210-473G.pdf
Prenesi: 1210-471H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%