1210-331H
API DelevanAPI Delevan
1210-331H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-331H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 720MA 400 MOHM
Podatkovni listi: 1210-331H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-331H
Številka dela 1210-331H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 720MA 400 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 77090 pcs Podatkovni list 1210-331H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-331H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 300MHz
natančen opis 330nH Unshielded Inductor 720mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Trenutna ocena 720mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210-331G
1210-331G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 720MA 400 MOHM
Na zalogi: 59643 pcs
Prenesi: 1210-331G.pdf
RFQ
1210-332F
1210-332F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM