1210-272H
API DelevanAPI Delevan
1210-272H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-272H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1 OHM
Podatkovni listi: 1210-272H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-272H
Številka dela 1210-272H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 86716 pcs Podatkovni list 1210-272H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-272H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 65MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 411mA 1.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Trenutna ocena 411mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210-272J
1210-272J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 411MA 1.1 OHM
Na zalogi: 92243 pcs
Prenesi: 1210-272J.pdf
RFQ
1210-271G
1210-271G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 759MA 360 MOHM
Na zalogi: 48957 pcs
Prenesi: 1210-271G.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 27UH 193MA 5 OHM SMD
Prenesi: 1210-273J.pdf
Prenesi: 1210-273G.pdf
1210-271H
1210-271H
Prenesi: 1210-271H.pdf
1210-272F
1210-272F
Prenesi: 1210-272F.pdf
Prenesi: 1210-273H.pdf
Prenesi: 1210-273F.pdf
1210-272K
1210-272K
Prenesi: 1210-272K.pdf
Prenesi: 1210-271K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%