1210-101J
API DelevanAPI Delevan
1210-101J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-101J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 1.018A 200 MOHM
Podatkovni listi: 1210-101J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-101J
Številka dela 1210-101J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 1.018A 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 122034 pcs Podatkovni list 1210-101J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-101J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 550MHz
natančen opis 100nH Unshielded Inductor 1.018A 200 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Trenutna ocena 1.018A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210-101H
1210-101H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 1.018A 200 MOHM
Na zalogi: 78232 pcs
Prenesi: 1210-101H.pdf
RFQ
1210-102F
1210-102F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 515MA 700 MOHM SMD
Na zalogi: 51813 pcs
Prenesi: 1210-102F.pdf
RFQ
1210-100J
1210-100J
Opis: FIXED IND 10NH 966MA 130 MOHM
Prenesi: 1210-100J.pdf
1210-102G
1210-102G
Prenesi: 1210-102G.pdf
Prenesi: 1210-101F.pdf
Prenesi: 1210-102H.pdf
1210-101K
1210-101K
Prenesi: 1210-101K.pdf
Prenesi: 1210-100K.pdf
1210-082M
1210-082M
Opis: FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1210-082M.pdf
Prenesi: 1210-101G.pdf
Prenesi: 1210-102J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%