1210-082J
API DelevanAPI Delevan
1210-082J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-082J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
Podatkovni listi: 1210-082J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-082J
Številka dela 1210-082J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 151890 pcs Podatkovni list 1210-082J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-082J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 8.2nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 2.7GHz
natančen opis 8.2nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.562A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210-100J
1210-100J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10NH 966MA 130 MOHM
Na zalogi: 122675 pcs
Prenesi: 1210-100J.pdf
RFQ
1210-100K
1210-100K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 135215 pcs
Prenesi: 1210-100K.pdf
RFQ
1210-068M
1210-068M
Opis: FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1210-068M.pdf
Opis: FIXED IND 8.2NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1210-082K.pdf
1210-101G
1210-101G
Opis: FIXED IND 100NH 1.018A 200 MOHM
Prenesi: 1210-101G.pdf
Opis: FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1210-068J.pdf
1210-101F
1210-101F
Prenesi: 1210-101F.pdf
Prenesi: 1210-056M.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%