10HCR-100
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10HCR-100
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 10A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: 10HCR-100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10HCR-100
Številka dela 10HCR-100 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 10A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5219 pcs Podatkovni list 10HCR-100.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.625" Dia x 0.937" L (41.28mm x 23.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija HCR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 10HCR-100 BULK 50 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 10A Tok - nasičenost 6A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
10HCR-15
10HCR-15
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 10A 15 MOHM TH
Na zalogi: 5827 pcs
Prenesi: 10HCR-15.pdf
RFQ
10HC-5
10HC-5
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5UH 10A 10 MOHM TH
Na zalogi: 6167 pcs
Prenesi: 10HC-5.pdf
RFQ
10HCR-68
10HCR-68
Opis: FIXED IND 68UH 10A 27 MOHM TH
Prenesi: 10HCR-68.pdf
10HC-15
10HC-15
Prenesi: 10HC-15.pdf
10HD36
10HD36
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 10AMP FUSE 1200V AC 750V DC
Na zalogi: 766 pcs
Prenesi:
10HC-50
10HC-50
Opis: FIXED IND 50UH 10A 25 MOHM TH
Prenesi: 10HC-50.pdf
10HCR-27
10HCR-27
Opis: FIXED IND 27UH 10A 18 MOHM TH
Prenesi: 10HCR-27.pdf
10HCR-10
10HCR-10
Opis: FIXED IND 10UH 10A 12 MOHM TH
Prenesi: 10HCR-10.pdf
10HC-27
10HC-27
Prenesi: 10HC-27.pdf
10HCR-50
10HCR-50
Prenesi: 10HCR-50.pdf
10HCR-5
10HCR-5
Prenesi: 10HCR-5.pdf
10HC-68
10HC-68
Prenesi: 10HC-68.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%