108R-563G
pregled izdelka
Številka dela: 108R-563G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD
Podatkovni listi: 108R-563G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108R-563G
Številka dela 108R-563G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8479 pcs Podatkovni list 108R-563G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108R-563G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 8.5MHz
natančen opis 56µH Unshielded Inductor 33mA 23 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 23 Ohm Max
Trenutna ocena 33mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108R-563JS
108R-563JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD
Na zalogi: 15459 pcs
Prenesi: 108R-563JS.pdf
RFQ
108R-473K
108R-473K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD
Na zalogi: 20310 pcs
Prenesi: 108R-473K.pdf
RFQ
108R-563GS
108R-563GS