108R-223HS
pregled izdelka
Številka dela: 108R-223HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 108R-223HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108R-223HS
Številka dela 108R-223HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13012 pcs Podatkovni list 108R-223HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108R
Ocene - Q @ Frek 32 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108R-223HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 19MHz
natančen opis 22µH Unshielded Inductor 57mA 7.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max
Trenutna ocena 57mA Tok - nasičenost -