108R-153H
pregled izdelka
Številka dela: 108R-153H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
Podatkovni listi: 108R-153H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108R-153H
Številka dela 108R-153H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13336 pcs Podatkovni list 108R-153H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108R
Ocene - Q @ Frek 32 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108R-153H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 24MHz
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 79mA 4.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 4.2 Ohm Max
Trenutna ocena 79mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108R-153FS
108R-153FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
Na zalogi: 5890 pcs
Prenesi: 108R-153FS.pdf
RFQ
108R-153K
108R-153K
Proizvajalci: API Delevan