108-183FS
pregled izdelka
Številka dela: 108-183FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-183FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108-183FS
Številka dela 108-183FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6248 pcs Podatkovni list 108-183FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 32 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-183FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 21MHz
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 75mA 4.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max
Trenutna ocena 75mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108-183J
108-183J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
Na zalogi: 17766 pcs
Prenesi: 108-183J.pdf
RFQ
108-183GS
108-183GS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 7929 pcs
Prenesi: 108-183GS.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN PLUG BANANA INSUL SOLDER RE
Prenesi: 108-1722-101.pdf
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN BANANA PLUG STD BLACK 16AWG
Prenesi: 108-1763-101.pdf
Opis: CONN PLUG BANANA INSUL SOLDERLES
108-183H
108-183H
Prenesi: 108-183H.pdf
Opis: CONN BANANA PLUG STD RED 16AWG
108-183HS
108-183HS
Prenesi: 108-183HS.pdf
108-183G
108-183G
Prenesi: 108-183G.pdf
Opis: CONN PLUG BANANA INSUL SOLDERLSS
Opis: CONN PLUG BANANA INSUL SOLDER BL
108-183JS
108-183JS
Prenesi: 108-183JS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%