108-153HS
pregled izdelka
Številka dela: 108-153HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-153HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108-153HS
Številka dela 108-153HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11568 pcs Podatkovni list 108-153HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 32 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-153HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 24MHz
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 79mA 4.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 4.2 Ohm Max
Trenutna ocena 79mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108-153JS
108-153JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
Na zalogi: 20613 pcs
Prenesi: 108-153JS.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN BANANA PLUG STD BLACK 14AWG
Na zalogi: 34362 pcs
Prenesi: 108-1703-101.pdf
RFQ
108-153FS
108-153FS
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi: 108-153FS.pdf
108-153K
108-153K
Prenesi: 108-153K.pdf
108-153GS
108-153GS
Prenesi: 108-153GS.pdf
Opis: FIXED IND 12UH 79MA 4 OHM SMD
Prenesi: 108-123K.pdf
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN BANANA PLUG STD RED 14AWG
Prenesi: 108-1702-101.pdf
108-153G
108-153G