105R-822F
pregled izdelka
Številka dela: 105R-822F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
Podatkovni listi: 105R-822F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-822F
Številka dela 105R-822F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6832 pcs Podatkovni list 105R-822F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-822F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 135mA 5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5 Ohm Max
Trenutna ocena 135mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105R-822G
105R-822G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
Na zalogi: 9372 pcs
Prenesi: 105R-822G.pdf
RFQ
105R-821K
105R-821K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM