105R-821GS
pregled izdelka
Številka dela: 105R-821GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
Podatkovni listi: 105R-821GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-821GS
Številka dela 105R-821GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6922 pcs Podatkovni list 105R-821GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-821GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 820nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 155MHz
natančen opis 820nH Unshielded Inductor 385mA 650 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 385mA Tok - nasičenost -