105R-562H
pregled izdelka
Številka dela: 105R-562H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
Podatkovni listi: 105R-562H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-562H
Številka dela 105R-562H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13128 pcs Podatkovni list 105R-562H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-562H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 47MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 170mA 3.3 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Trenutna ocena 170mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105R-562G
105R-562G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
Na zalogi: 8734 pcs
Prenesi: 105R-562G.pdf
RFQ
105R-562F
105R-562F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 6394 pcs
Prenesi: 105R-562F.pdf
RFQ
105R-561K
105R-561K
Opis: FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Prenesi: 105R-561K.pdf
105R-562HS
105R-562HS
Prenesi: 105R-562HS.pdf
105R-561KS
105R-561KS
Prenesi: 105R-561KS.pdf
105R-562K
105R-562K