105R-561G
pregled izdelka
Številka dela: 105R-561G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 105R-561G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-561G
Številka dela 105R-561G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10218 pcs Podatkovni list 105R-561G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 35 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-561G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 163MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 460mA 450 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 460mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105R-561FS
105R-561FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Na zalogi: 6585 pcs
Prenesi: 105R-561FS.pdf
RFQ
105R-561J
105R-561J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 23497 pcs
Prenesi: 105R-561J.pdf
RFQ
105R-561GS
105R-561GS
Prenesi: 105R-561GS.pdf
105R-472KS
105R-472KS
Opis: FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM
Prenesi: 105R-472KS.pdf
105R-561K
105R-561K