105R-391F
pregled izdelka
Številka dela: 105R-391F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM
Podatkovni listi: 105R-391F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-391F
Številka dela 105R-391F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6025 pcs Podatkovni list 105R-391F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 35 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-391F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 390nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 185MHz
natančen opis 390nH Unshielded Inductor 585mA 280 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Trenutna ocena 585mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105R-332JS
105R-332JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 210MA 2.2 OHM
Na zalogi: 15739 pcs
Prenesi: 105R-332JS.pdf
RFQ
105R-332H
105R-332H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 13877 pcs
Prenesi: 105R-332H.pdf
RFQ
105R-332K
105R-332K