105R-331JS
pregled izdelka
Številka dela: 105R-331JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
Podatkovni listi: 105R-331JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-331JS
Številka dela 105R-331JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16533 pcs Podatkovni list 105R-331JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 35 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-331JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 280MHz
natančen opis 330nH Unshielded Inductor 620mA 250 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Trenutna ocena 620mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105R-332G
105R-332G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 210MA 2.2 OHM
Na zalogi: 9097 pcs
Prenesi: 105R-332G.pdf
RFQ
105R-331J
105R-331J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM