105R-222HS
pregled izdelka
Številka dela: 105R-222HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 235MA 1.7 OHM
Podatkovni listi: 105R-222HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-222HS
Številka dela 105R-222HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 235MA 1.7 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12061 pcs Podatkovni list 105R-222HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-222HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 75MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 235mA 1.7 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Trenutna ocena 235mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105R-222H
105R-222H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 235MA 1.7 OHM