105R-221HS
pregled izdelka
Številka dela: 105R-221HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM
Podatkovni listi: 105R-221HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-221HS
Številka dela 105R-221HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11923 pcs Podatkovni list 105R-221HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-221HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 360MHz
natančen opis 220nH Unshielded Inductor 675mA 210 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Trenutna ocena 675mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105R-182KS
105R-182KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
Na zalogi: 19108 pcs
Prenesi: 105R-182KS.pdf
RFQ
105R-221H
105R-221H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM
Na zalogi: 13377 pcs
Prenesi: 105R-221H.pdf
RFQ
105R-221F
105R-221F
Prenesi: 105R-221F.pdf
105R-221J
105R-221J
Prenesi: 105R-221J.pdf
105R-221K
105R-221K