105R-152G
pregled izdelka
Številka dela: 105R-152G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 105R-152G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-152G
Številka dela 105R-152G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8334 pcs Podatkovni list 105R-152G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-152G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 280mA 1.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105R-151K
105R-151K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
Na zalogi: 22603 pcs
Prenesi: 105R-151K.pdf
RFQ
105R-152FS
105R-152FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM
Na zalogi: 6175 pcs
Prenesi: 105R-152FS.pdf
RFQ
105R-152H
105R-152H
Prenesi: 105R-152H.pdf
105R-152K
105R-152K
Prenesi: 105R-152K.pdf
105R-151MS
105R-151MS
Prenesi: 105R-151MS.pdf
105R-151M
105R-151M
Prenesi: 105R-151M.pdf
105R-152GS
105R-152GS