105R-121H
pregled izdelka
Številka dela: 105R-121H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Podatkovni listi: 105R-121H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-121H
Številka dela 105R-121H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11715 pcs Podatkovni list 105R-121H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-121H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 500MHz
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 830mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105R-121KS
105R-121KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Na zalogi: 18571 pcs
Prenesi: 105R-121KS.pdf
RFQ
105R-121F
105R-121F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 5914 pcs
Prenesi: 105R-121F.pdf
RFQ
105R-103K
105R-103K
Opis: FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
Prenesi: 105R-103K.pdf
105R-103KS
105R-103KS
Prenesi: 105R-103KS.pdf
105R-121G
105R-121G
Prenesi: 105R-121G.pdf
105R-121K
105R-121K
Prenesi: 105R-121K.pdf
105R-121HS
105R-121HS