105-821GS
pregled izdelka
Številka dela: 105-821GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
Podatkovni listi: 105-821GS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 105-821GS
Številka dela 105-821GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7055 pcs Podatkovni list 105-821GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-821GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 820nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 155MHz
natančen opis 820nH Unshielded Inductor 385mA 650 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 385mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105-682K
105-682K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
Na zalogi: 24637 pcs
Prenesi: 105-682K.pdf
RFQ
105-821F
105-821F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
Na zalogi: 6755 pcs
Prenesi: 105-821F.pdf
RFQ
105-682KS
105-682KS
Prenesi: 105-682KS.pdf
105-821G
105-821G