105-682GS
pregled izdelka
Številka dela: 105-682GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
Podatkovni listi: 105-682GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-682GS
Številka dela 105-682GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8376 pcs Podatkovni list 105-682GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-682GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 42MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Trenutna ocena 160mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-681K
105-681K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM
Na zalogi: 22061 pcs
Prenesi: 105-681K.pdf
RFQ
105-682FS
105-682FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 160MA 3.8 OHM
Na zalogi: 4894 pcs
Prenesi: 105-682FS.pdf
RFQ