105-562HS
pregled izdelka
Številka dela: 105-562HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
Podatkovni listi: 105-562HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-562HS
Številka dela 105-562HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12161 pcs Podatkovni list 105-562HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-562HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 47MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 170mA 3.3 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Trenutna ocena 170mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-562JS
105-562JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
Na zalogi: 19425 pcs
Prenesi: 105-562JS.pdf
RFQ
105-562KS
105-562KS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 22160 pcs
Prenesi: 105-562KS.pdf
RFQ
105-562G
105-562G
Prenesi: 105-562G.pdf
105-562F
105-562F
Prenesi: 105-562F.pdf
105-681FS
105-681FS
Opis: FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM
Prenesi: 105-681FS.pdf
Prenesi: 105-562FS.pdf
Prenesi: 105-681F.pdf
105-562H
105-562H
Prenesi: 105-562H.pdf
105-562K
105-562K