105-472HS
pregled izdelka
Številka dela: 105-472HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM
Podatkovni listi: 105-472HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-472HS
Številka dela 105-472HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12431 pcs Podatkovni list 105-472HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-472HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 52MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 175mA 3.1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max
Trenutna ocena 175mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105-472G
105-472G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM
Na zalogi: 8916 pcs
Prenesi: 105-472G.pdf
RFQ
105-472K
105-472K
Proizvajalci: API Delevan