105-392GS
pregled izdelka
Številka dela: 105-392GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM
Podatkovni listi: 105-392GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-392GS
Številka dela 105-392GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8214 pcs Podatkovni list 105-392GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-392GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.9µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 57MHz
natančen opis 3.9µH Unshielded Inductor 185mA 2.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max
Trenutna ocena 185mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-392K
105-392K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM