105-271KS
pregled izdelka
Številka dela: 105-271KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 105-271KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-271KS
Številka dela 105-271KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21267 pcs Podatkovni list 105-271KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-271KS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 330MHz
natančen opis 270nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Trenutna ocena 650mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-272GS
105-272GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD
Na zalogi: 8494 pcs
Prenesi: 105-272GS.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Na zalogi: 6525 pcs
Prenesi: 105-271GS.pdf
RFQ
105-272F
105-272F
Prenesi: 105-272F.pdf
105-271JS
105-271JS
Prenesi: 105-271JS.pdf
105-272H
105-272H
Prenesi: 105-272H.pdf
105-272G
105-272G