105-271FS
pregled izdelka
Številka dela: 105-271FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 105-271FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-271FS
Številka dela 105-271FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5114 pcs Podatkovni list 105-271FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-271FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 330MHz
natančen opis 270nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Trenutna ocena 650mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-271H
105-271H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Na zalogi: 14386 pcs
Prenesi: 105-271H.pdf
RFQ
105-271G
105-271G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 9824 pcs
Prenesi: 105-271G.pdf
RFQ
105-271J
105-271J
Prenesi: 105-271J.pdf
105-271HS
105-271HS
Prenesi: 105-271HS.pdf
105-271F
105-271F
Prenesi: 105-271F.pdf
105-222JS
105-222JS
Opis: FIXED IND 2.2UH 235MA 1.7 OHM
Prenesi: 105-222JS.pdf
Prenesi: 105-222J.pdf
105-222K
105-222K