105-221GS
pregled izdelka
Številka dela: 105-221GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM
Podatkovni listi: 105-221GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-221GS
Številka dela 105-221GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6842 pcs Podatkovni list 105-221GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-221GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 360MHz
natančen opis 220nH Unshielded Inductor 675mA 210 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Trenutna ocena 675mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105-221JS
105-221JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM
Na zalogi: 16801 pcs
Prenesi: 105-221JS.pdf
RFQ
105-221K
105-221K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 23268 pcs
Prenesi: 105-221K.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN JACK TEST HORIZ INSUL MIL B
Prenesi: 105-2210-201.pdf
105-221HS
105-221HS
Prenesi: 105-221HS.pdf
105-221F
105-221F
Prenesi: 105-221F.pdf
105-221KS
105-221KS
Prenesi: 105-221KS.pdf
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN JACK TEST VERT INSUL MIL Y
Prenesi: 105-2207-201.pdf
105-221G
105-221G