105-182GS
pregled izdelka
Številka dela: 105-182GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
Podatkovni listi: 105-182GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-182GS
Številka dela 105-182GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7700 pcs Podatkovni list 105-182GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-182GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 90MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 250mA 1.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-182JS
105-182JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
Na zalogi: 18596 pcs
Prenesi: 105-182JS.pdf
RFQ
105-182F
105-182F
Proizvajalci: API Delevan