105-181JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 105-181JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM
Podatkovni listi: 105-181JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 105-181JS
Številka dela 105-181JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15003 pcs Podatkovni list 105-181JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-181JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 405MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 710mA 190 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Trenutna ocena 710mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105-182FS
105-182FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
Na zalogi: 5636 pcs
Prenesi: 105-182FS.pdf
RFQ
105-181M
105-181M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM
Na zalogi: 25808 pcs
Prenesi: 105-181M.pdf
RFQ
105-181HS
105-181HS
Prenesi: 105-181HS.pdf
105-182F
105-182F
Prenesi: 105-182F.pdf
105-181J
105-181J
Prenesi: 105-181J.pdf
105-181G
105-181G
Prenesi: 105-181G.pdf
105-181MS
105-181MS
Prenesi: 105-181MS.pdf
105-181GS
105-181GS
Prenesi: 105-181GS.pdf
105-181K
105-181K