105-152JS
pregled izdelka
Številka dela: 105-152JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 105-152JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-152JS
Številka dela 105-152JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15380 pcs Podatkovni list 105-152JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-152JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 280mA 1.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-152J
105-152J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM
Na zalogi: 22798 pcs
Prenesi: 105-152J.pdf
RFQ
105-181FS
105-181FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM
Na zalogi: 5594 pcs
Prenesi: 105-181FS.pdf
RFQ
105-152GS
105-152GS
Prenesi: 105-152GS.pdf
105-181F
105-181F
Prenesi: 105-181F.pdf
105-152HS
105-152HS
Prenesi: 105-152HS.pdf
105-152K
105-152K
Prenesi: 105-152K.pdf
105-181G
105-181G
Prenesi: 105-181G.pdf
105-152H
105-152H
Prenesi: 105-152H.pdf
Prenesi: 105-181GS.pdf
Prenesi: 105-152G.pdf
105-152KS
105-152KS
Prenesi: 105-152KS.pdf
Prenesi: 105-152FS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%