105-151MS
pregled izdelka
Številka dela: 105-151MS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
Podatkovni listi: 105-151MS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-151MS
Številka dela 105-151MS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19377 pcs Podatkovni list 105-151MS.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-151MS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 440MHz
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 775mA 160 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 775mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-152F
105-152F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM