105-151GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 105-151GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
Podatkovni listi: 105-151GS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 105-151GS
Številka dela 105-151GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6456 pcs Podatkovni list 105-151GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-151GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 440MHz
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 775mA 160 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 775mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105-151HS
105-151HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
Na zalogi: 10096 pcs
Prenesi: 105-151HS.pdf
RFQ
105-151F
105-151F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 5169 pcs
Prenesi: 105-151F.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bel
Opis: GN .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
Prenesi: 105-1304-002.pdf
105-151G
105-151G
Prenesi: 105-151G.pdf
105-151H
105-151H
Prenesi: 105-151H.pdf
Proizvajalci: Bel
Opis: YL .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
Prenesi: 105-1307-002.pdf
105-151K
105-151K