105-122HS
pregled izdelka
Številka dela: 105-122HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 105-122HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-122HS
Številka dela 105-122HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10462 pcs Podatkovni list 105-122HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-122HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 115MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 310mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-122KS
105-122KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 21479 pcs
Prenesi: 105-122KS.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bel
Opis: RD .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
Na zalogi: 131972 pcs
Prenesi: 105-1302-002.pdf
RFQ
105-122F
105-122F
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi: 105-122F.pdf
105-122H
105-122H
Prenesi: 105-122H.pdf
105-122JS
105-122JS
Prenesi: 105-122JS.pdf
Proizvajalci: Bel
Opis: WH .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
Prenesi: 105-1301-002.pdf
105-122FS
105-122FS
Prenesi: 105-122FS.pdf
105-122J
105-122J
Prenesi: 105-122J.pdf
105-122K
105-122K
Prenesi: 105-122K.pdf
105-121MS
105-121MS
Opis: FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Prenesi: 105-121MS.pdf
105-122G
105-122G
Prenesi: 105-122G.pdf
105-122GS
105-122GS
Prenesi: 105-122GS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%