105-121FS
pregled izdelka
Številka dela: 105-121FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Podatkovni listi: 105-121FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-121FS
Številka dela 105-121FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4648 pcs Podatkovni list 105-121FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-121FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 500MHz
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 830mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-121HS
105-121HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Na zalogi: 9702 pcs
Prenesi: 105-121HS.pdf
RFQ
105-121H
105-121H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 9869 pcs
Prenesi: 105-121H.pdf
RFQ
Proizvajalci: EDAC Inc.
Opis: CONNECTOR - PRINTED CIRCUIT
Prenesi: 105-120-208-100.pdf
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN JACK TEST HORIZ INSUL
Prenesi: 105-1110-001.pdf
105-121F
105-121F
Prenesi: 105-121F.pdf
Proizvajalci: Bel
Opis: BR TIP JK HORIZL PCB MNT .080
Prenesi:
105-121J
105-121J
Prenesi: 105-121J.pdf
Opis: OR TIP JK HORIZL PCB MNT .080
Prenesi:
105-121GS
105-121GS
Prenesi: 105-121GS.pdf
105-121G
105-121G
Prenesi: 105-121G.pdf
105-121JS
105-121JS
Prenesi: 105-121JS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%