105-103JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 105-103JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
Podatkovni listi: 105-103JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 105-103JS
Številka dela 105-103JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18044 pcs Podatkovni list 105-103JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-103JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 38MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 130mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-103H
105-103H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
Na zalogi: 14154 pcs
Prenesi: 105-103H.pdf
RFQ
105-103K
105-103K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 24416 pcs
Prenesi: 105-103K.pdf
RFQ
105-103HS
105-103HS
Prenesi: 105-103HS.pdf
105-103J
105-103J